Informacje - III Liga

Za nami Piknik Rodzinny

Za nami Piknik Rodzinny ????‍????‍????‍????
W sobotę dzieci z naszej szkółki oraz ich najbliżsi mieli okazję spędzić dzień na sportowo ⚽ Na naszym obiekcie zorganizowany został Rodzinny Piknik. Wszystkie dzieci wzięły udział w spotkaniach, w których rywalami byli rodzice oraz trenerzy. Oprócz tego mogli spróbować swoich sił i wygrać nagrody w konkursie trafiania do bramki przeprowadzonym przez radnych MRG Pawłowice ????Dostępny był także dmuchaniec oraz balony ???? Nie zabrakło także kiełbasy z grilla oraz zimnych napoi ???????? Na naszym obiekcie pojawiła się również przyczepa naszego partnera – Sport Cafe, w której można było kupić lody, bubble tea oraz wiele innych ????Pojawić miał się także wóz strażacki, ale był potrzeby w dużo poważniejszej sprawie ????????
Dziękujemy wszystkim przybyłym na nasz piknik. Mamy nadzieję, że dobrze się bawiliście i zobaczymy się także za rok! ????????????
Dziękujemy także wszystkim, którzy przyczynili się do tego, aby Piknik się odbył: Prezesowi Zdzisławowi Goikowi, gospodarzom obiektu Andrzejowi Szczotce i Eugeniuszowi Foltynowi oraz Paniom Iwonie Możdżeń i Natalii Humskiej, Państwu Magdalenie oraz Marcinowi Balcarkom, Sport Cafe, radnym Młodzieżowa Rada Gminy Pawłowice, MEGA Frajda, Piekarnia Jo-Mar, Kopalnia Wiedzy JSW ????