STATYSTYKI

ZAWODNIKMECZEGOLEASYSTYMINUTYŻÓŁTE KARTKICZERWONE KARTKIMECZE LIGOWE DLA GKS-U
Bramkarze
Gocyk Bartosz2180120
Szelong Bartosz190119
Zapała Patryk221980346
Obrońcy
Glenc Kamil1812944241
Kolasa Maciej81351213
Płowucha Michał1611177199
Sobierajewicz Szymon 42924
Szczęch Jakub7319128
Szkatuła Przemysław22371567366
Szymura Kamil 2211913722
Topolewski Piotr11638311
Zieliński Daniel636826
Pomocnicy
Baranskyi Yaroslav720123
Budzik Dominik736307
Ciszewski Dawid12388312
Cywka Mateusz913549
Dąbrowski Adrian11713411
Herman Kamil 212314617173
Kasperowicz Jakub221210517145
Lachendro Filip 13521313
Morcinek Dawid18218204176
Musioł Tomasz 11118221142
Skrzyniarz Oskar12598112
Spratek Kamil1117685
Trąd Piotr1416364193
Dawid Weis2086127181107
Napastnicy
Hanzel Dawid 2413219327132
Szatkowski Mateusz21215228161
Warnecki Damian21411357121

Statystyki klubu w III lidze

Mecze495
Zdobyte punkty742
Zwycięstwa204
Remisy131
Porażki160
Bramki zdobyte782
Bramki stracone648

Statystyku trenera Rakoczego

III LIGAPUCHAR POLSKI
Zwycięstwa83
Remisy10
Porażki71