Informacje - III Liga

Pierwsze ruchy kadrowe

Poznaliśmy pierwsze decyzje kadrowe podczas przerwy między rozgrywkami. 8 lipca na pierwszym treningu nie pojawią się Oskar Paleczny, Bartosz Włodarczyk oraz Konrad Hasior. 

Paleczny do Pniówka trafił przed rokiem z GKS-u Jastrzębie na zasadzie rocznego wypożyczenia. To on z tej trójki spędził najwięcej czasu na boisku. Zaczynał od roli rezerwowego lecz przez swoją postawę oraz kontuzje kolegów wiele razy rozpoczynał mecze w wyjściowym składzie. Wystąpił łącznie w 21 meczach na szczeblu III ligi.

Hasior również zawitał do Pawłowic 1 lipca 2018. Niestety był głównie zmiennikiem. Na swoim koncie przez cały sezon uzbierał tylko 9 spotkań ligowych. Taki wynik z pewnością Konrada nie satysfakcjonował i postanowił pożegnać się z Pniówkiem.

Włodarczyk występował w GKS-ie tylko pół roku. Przyszedł przed rundą wiosenną z Ruchu Zdzieszowice. W ciągu 17. kolejek na placu gry pojawił się dziewięciokrotnie. Bartosz wystąpił także w trzech spotkaniach Pucharu Polski, w których zdobył swoją jedyną bramkę w naszych barwach.

Całej trójce dziękujemy za reprezentowanie barw Pniówka Pawłowice oraz wkład włożony w zdobyte punkty. Życzymy powodzenia w dalszych karierach!