Informacje - III LigaRelacje - III Liga

Jedna bramka w Bielsku-Białej

W drugim zimowym sparingu piłkarze Pniówka Pawłowice pokonali BTS Rekord Bielsko-Biała 1:0 (1:0). Jedyną bramkę w sobotnie popołudnie zdobył w 40. minucie meczu Kamil Lewandowski. Wykorzystał on podanie Piotra Trąda i z bliskiej odległości głową pokonał bramkarza gospodarzy. Gra Pniówka zdecydowanie lepiej wyglądała w pierwszej połowie. Bliscy zdobycia bramki byli Kamil Glenc (niewiele przestrzelił po przedryblowaniu obrońcy na lewej flance) i Dawid Morcinek (trafił w słupek zza pola karnego). Po pierwszych dwóch sparingach nasz bilans to jedno zwycięstwo i również jedna porażka. Kolejny mecz kontrolny podopieczni trenera Grzegorza Łukasika rozegrają 27 stycznia, kiedy to zagrają z Czarnymi Gorzyce.

BTS Rekord Bielsko-Biała – GKS Pniówek 74 Pawłowice 0:1 (0:1)
⏱ 40′ ⚽️ Lewandowski ?️ Trąd
I połowa: Gocyk – Glenc, Pańkowski, Testowany, Zajączkowski – Testowany, Trąd, Morcinek, Semeniuk – Lewandowski, Szatkowski
II połowa: Zapała – Glenc (70′ Zajączkowski), Testowany, Płowucha, Testowany – Testowany, Testowany (70′ Lewandowski), Testowany Testowany, Testowany – Łukasik