Pierwszy punkt

W trzeciej kolejce III ligi grupy 3 pierwszy punkt w tym sezonie zdobył Pniówek Pawłowice. Podopieczni trenera Kamila Rakoczego zremisowali z Cariną Gubin 0:0.

W tym spotkaniu żaden zespół nie zdołał złamać defensywy rywali. Na przestrzeni całego meczu więcej sytuacji mieli gospodarze, ale nie udało im się pokonać dobrze dysponowanego Patryka Zapały. Ze strony GKS-u w pierwszej połowie minimalnie niecelnie głową uderzył Dawid Hanzel. W 75. minucie arbiter usunął z boiska Dawida Weisa. Nasz pomocnik obejrzał drugą żółtą kartkę i pawłowiczanie końcówkę grali w osłabieniu.

Pniówek i Carina dopisali do swojego konta pierwsze oczka. Nie zmieniło to zbytnio pozycji w tabeli obu teamów. Potrzebne są zwycięstwa, a następna kolejka już w środę. Do Pawłowic zawita wtedy Ślęza Wrocław.

MKP Carina Gubin – GKS Pniówek 74 Pawłowice 0:0

GKS: Zapała – Skrzyniarz (46′ Kolasa), Szymura, Glenc, Szczęch (55′ Szkatuła) – Dąbrowski – Cywka, Szatkowski (64′ Trąd), Warnecki, Morcinek (46′ Weis), – Hanzel (82′ Lachendro)

Żółte kartki: Weis (dwie), Morcinek, Szczęch, Szatkowski,

Czerwona kartka: 75′ Weis (dwie żółte)