Informacje - III LigaRelacje - III Liga

Zgodnie z planem

Nasza drużyna pokonała dziś na boisku w Nieboczowach Czarnych Gorzyce 4:1 (3:0). Całe spotkanie przebiegało pod dyktando podopiecznych trenera Grzegorza Łukasika. Pierwszą bramkę w tym spotkaniu zdobył nasz nowy nabytek, Kamil Spratek. Była to 30-sta minuta spotkania. Niedługo po tym z rzutu wolnego idealnie na głowę Mateusza Pańkowskiego zagrał Przemysław Szkatuła, a nasz stoper umieścił futbolówkę w siatce. Na 4 minuty przed końcem pierwszej połowy pięknym strzałem zza pola karnego wynik podwyższył zawodnik testowany. W drugiej połowie pomimo kilku okazji padła tylko jedna bramka dla GKS-u. Zdobył ją zawodnik testowany, który na raty wykorzystał sytuację sam na sam. Czarni odpowiedzieli w ostatniej akcji meczu. Bramka dla gorzyczan padła z rzutu wolnego, po którym arbiter zakończył mecz.

GKS Pniówek 74 Pawłowice – Czarni Gorzyce 4:1 (3:0)
⏱ 30′ ⚽ Spratek
⏱ 34′ ⚽ Pańkowski ? Szkatuła
⏱ 41′ ⚽ Testowany
⏱ 75′ ⚽ Testowany ? Siciński
⏱ 90′ ⚽ Czarni
I połowa: Zapała – Szkatuła, Pańkowski, Płowucha, Testowany – Testowany, Testowany, Spratek, Testowany – Szatkowski, Caniboł
II połowa: Testowany – Mazurkiewicz, Turoń, Pańkowski, Glenc – Testowany, Trąd, Spratek (60′ Siciński), Testowany – Lewandowski, Hanzel.