Informacje - III Liga

Semeniuk i Zajączkowski odchodzą

Kolejni dwaj zawodnicy opuszczają szeregi GKS-u. Nowych klubów mogą już szukać Bartosz Semeniuk oraz Damian Zajączkowski.

Bartosz Semeniuk powrócił do naszego klubu latem 2019 roku. Jednak już w jednym z pierwszych sparingów przedsezonowych doznał poważnej kontuzji, która wykluczyła go z gry w całym sezonie 2019/2020. W obecnych rozgrywkach na placu gry pojawił się 9 razy, ale zagrał łącznie tylko 213 minut. Podczas swoich obu pobytów w Pawłowicach wystąpił w sumie w 39 meczach ligowych i zdobył w nich 8 bramek. Dorzucił do swojego dorobku też 4 bramki w Pucharze Polski.

Damian Zajączkowski do Pniówka trafił wiosną 2019 roku z GKS-u Jastrzębie. Przez dwa lata gry na boiska III ligi wybiegał 34 razy (z czego 8 w tym sezonie) i zdobył jedną bramkę. „Zając” upodobał sobie za to rozgrywki Pucharowe, w których pokonywał bramkarzy rywali aż dziewięciokrotnie!

Obaj zawodnicy z pewnością nie mogli być zadowoleni z czasu jaki przebywali na murawie w tym sezonie. Rozumiemy, że ich ambicje są większe niż siedzenie na ławce rezerwowych. „Semen”, „Zając” dziękujemy za wszystko i życzymy powodzenia dalej!

Bartosz Semeniuk
Damian Zajączkowski