Z Głogowa z kompletem

Drugie zwycięstwo z rzędu odnieśli piłkarze Pniówka Pawłowice. W piątek pokonali oni w Głogowie tamtejszego Chrobrego 2:1.

Pierwsza bramka w tym spotkaniu padła w trzydziestej ósmej minucie spotkania. Po dalekim wrzucie z autu piłkę przedłużył Przemysław Brychlik, a do siatki głową skierował ją Dawid Hanzel, dla którego było to setne spotkanie ligowe w barwach GKS-u. Tuż przed przerwą stan rywalizacji wyrównał Jakub Górski. Zawodnik gospodarzy zdecydował się na strzał zza pola karnego, który skozłował tuż przed Bartoszem Gocykiem myląc naszego golkipera. Ostatnie słowo należało jednak do Pniówka. W siedemdziesiątej ósmej minucie dokładne dogranie z rzutu rożnego Przemysława Szkatuły wykorzystał Bartosz Szary, który głową zdobył swoją pierwszą bramkę dla naszego klubu. Gratulujemy!

Ciężko w to uwierzyć, ale seria dwóch wygranych z rzędu zdarza się w tym sezonie dopiero drugi raz. Wcześniej zdarzyło się to w trzeciej kolejce! Wtedy seria zakończyła się na trzech Victoriach. Teraz liczymy na nieco więcej.

Chrobry II Głogów – GKS Pniówek 74 Pawłowice 1:2 (1:1)

38′ 0:1 Hanzel (as. Brychlik)

45′ 1:1 Górski

78′ 1:2 Szary (as. Szkatuła)

GKS: Gocyk – Szczęch, Glenc (C), Szary, Groborz – Morcinek (71′ Herman), Musioł, Spratek, Szkatuła (88′ Baranskyi) – Brychlik (80′ Wiciński), Hanzel

Żółte kartki: Szczęch, Groborz, Wiciński, Baranskyi,