Starowice pokonane

Mamy drugie zwycięstwo! W szóstej kolejce pokonaliśmy na własnym boisku LZS Starowice 2:0.

W piątej minucie Dawid Morcinek minął na prawym skrzydle dwóch rywali i z ostrego kąta oddał strzał, z którym poradził sobie bramkarz rywali. Dziesięć minut później bliski otwarcia wyniku był Kamil Szymura. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego nasz stoper uderzył piłkę głową, a z linii bramkowej wybił ją jeden z defensorów gości. Tuż po tym świetną interwencję po strzale zza pola karnego zaliczył Patryk Zapała. Później mocno z rzutu wolnego kopnął Dawid Morcinek, ale ze strzałem „Czapli” poradził sobie Kowalczyk. W drugiej połowie Leszek Nowosielski posłał strzał prosto w naszego golkipera. W siedemdziesiątej pierwszej minucie padł pierwszy gol w tym spotkaniu. W pole karne piłkę zagrał Przemysław Szkatuła, a tam bardzo przytomnie zachował się Damian Warnecki, który zmienił tor lotu piłki tak, że odbiła się ona jeszcze od słupka i wpadła do bramki. Dziesięć minut później podwyższył Dawid Hanzel. Nasz snajper został doskonale obsłużony z lewego skrzydła przez Przemysława Szkatułę i z pięciu metrów wpakował futbolówkę do siatki.

Po sześciu kolejkach nasz zespół ma na koncie dwa zwycięstwa, dwa remisy oraz dwie porażki. Zajmujemy obecnie dziewiąte miejsce w tabeli.

GKS „Pniówek-74” Pawłowice – LZS Starowice 2:0 (0:0)

71′ 1:0 Warnecki (as. Szkatuła)

81′ 2:0 Hanzel (as. Szkatuła)

GKS: Zapała – Szymura, Glenc, Dąbrowski (46′ Płowucha) – Herman, Trąd (65′ Spratek), Ciszewski (65′ Weis), Morcinek (51′ Szkatuła) – Szatkowski (C), Hanzel (83′ Kasperowicz), Warnecki.

Żółta kartka: Dąbrowski