Raków pokonany na ich terenie

Dwunasty raz w tym sezonie dopisaliśmy do swojego konta trzy oczka. W XXXII kolejce III ligi grupy 3 pokonaliśmy na wyjeździe Raków II Częstochowa 1:0.

Jedyna bramka tego spotkania padła w siedemdziesiątej trzeciej minucie. Z rzutu rożnego piłkę wrzucił wprowadzony minutę wcześniej na boisko Yarolav Baranskyi. Posłana przez niego futbolówka trafiła idealnie na głowę Dawida Hanzela. Strzał naszego najlepszego strzelca odbił się jeszcze od głowy obrońcy Rakowa i wpadł do siatki.

Ten triumf umocnił nas na piątym miejscu w tabeli. Do zagrania są jeszcze dwie kolejki, a czwarta lokata wciąż w zasięgu.

RKS Raków II Częstochowa – GKS „Pniówek-74” Pawłowice 0:1 (0:0)

73′ 0:1 Hanzel (as. Baranskyi)

GKS: Zapała – Budzik, Płowucha, Sobierajewicz, Trąd – Lachendro (72′ Glenc), Musioł (72′ Skrzyniarz), Warnecki (46′ Szatkowski), Kasperowicz (72′ Baranskyi), Weis – Hanzel

Żółte kartki: Budzik, Weis.