Informacje - III LigaRelacje - III Liga

Powrót z jednym punktem

Z pierwszego z dwóch najdalszych wyjazdów w tym sezonie Pniówek Pawłowice przywiózł jeden punkt.

Remis, o którym mowa padł w sobotę w Gorzowie Wielkopolskim. GKS podzielił się punktami z tamtejszą Wartą. Na pierwszego gola kibice zgromadzeni na trybunach czekali ponad 44 minuty. Na nieszczęście dla wspomnianych fanów było to trafienie dla Pniówka. Z prawej flanki zacentrował Kamil Glenc. Jego centra trafiła idealnie na głowę Mateusza Szatkowskiego, który z pięciu metrów umieścił futbolówkę w siatce. Gospodarze wyrównali dopiero w 82. minucie. Z prawego skrzydła wysokie podanie posłał Brajan Burzyński, a ta tak niefortunnie spadła pomiędzy Szymona Ciuberka i Dawida Ufira, że po odbiciu się od zawodnika Warty przekroczyła linię bramkową.

Oba kluby dopisały do swojego konta po jednym punkcie. Dzięki temu GKS ma ich teraz na koncie 11, a KP 6. W kolejną sobotę Pniówek podejmie na własnym boisku Rekord Bielsko-Biała. Będzie to mecz drugiego z czwartym zespołem ligi.

KP Warta Gorzów Wielkopolski – GKS Pniówek 74 Pawłowice 1:1 (0:1)

45′ 0:1 Szatkowski (as. Glenc)

82′ 1:1 Ufir

GKS: Pońc – Groborz, Ciuberek (C), Szary (64′ Bil), Glenc – Morcinek (83′ Herman), Trąd, Spratek (64′ Płowucha), Szatkowski (55′ Fulianty) – Brychlik (83′ Wiciński), Hanzel.