Informacje - III Liga

Kompletny sztab szkoleniowy

Trener Jan Furlepa skompletował swój sztab szkoleniowy. Oprócz pierwszego trenera za formę piłkarzy Pniówka odpowiadać będą jeszcze Sławomir Szary, Piotr Paś oraz Małgorzata Rak.

Sławomir Szary obejmie funkcję II trenera zespołu. Doskonale znany w Pawłowicach 42-latek występował w naszych barwach przez 4 i pół roku. Szary uzbierał 118 spotkań ligowych w koszulce GKS-u. Trzykrotnie udało mu się zdobyć bramkę. Z dumą nosił także opaskę kapitana naszej drużyny. Trener z pewnością wesprze zawodników ogromnym doświadczeniem z boisk Ekstraklasy czy 1. Ligi.

Piotr Paś będzie odpowiedzialny w klubie za szkolenie bramkarzy. Urodzony 28 kwietnia 1984 roku były bramkarz podczas swojej kariery reprezentował barwy takich klubów jak Górnik Jastrzębie, GKS Jastrzębie, Energetyk ROW Rybnik, Przyszłość Rogów, Granica Ruptawa i Unia Turza Śląska. Trener na co dzień pracuje z golkiperami GKS-u Jastrzębie oraz naszej szkółki piłkarskiej. Był także trenerem bramkarzy GKS-u Jastrzębie podczas kadencji Pawła Ściebury.

Małgorzata Rak to nowy trener przygotowania motorycznego. Jest absolwentką Wydziału Fizjoterapii na Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach. Specjalizuje się w treningu motorycznym. Pani Małgorzata jest ponadto Certyfikowaną Specjalistką Przygotowania Motorycznego (EXOS), Przygotowania Motorycznego w Tenisie (CTPS) oraz Oceny Funkcjonalnej (FMS).  Trener Jan Furlepa dobrze zna się z Panią Rak ponieważ współpracowali razem w MKS-ie Kluczbork. Nowa trener przygotowania motorycznego naszego klubu w tym roku dołączyła do sztabu reprezentacji Polski kobiet U-19.

 

Całą trójkę witamy i życzymy powodzenia!

Jednocześnie informujemy, że pracę w naszym klubie zakończył dotychczasowy trener bramkarzy – Robert Zapała. Trener pracował w GKS-ie nieprzerwanie od kwietnia 2018 roku. Dziękujemy za owocną współpracę oraz życzymy powodzenia!