Relacje - III Liga

Kolejny punkt

Jedenasty raz w tym sezonie dopisujemy do swojego konta jeden punkt. Tym razem w spotkaniu z walczącym o utrzymanie Gwarkiem Tarnowskie Góry.

Spotkanie stało na bardzo wysokim poziomie i na boisku obserwować można było dużą intensywność. Gra toczyła się od bramki do bramki. Strzelanie rozpoczął już w czwartej minucie Kacper Będzieszak. Kapitan przyjezdnych wykorzystał rzut karny podyktowany za faul Patryka Zapały. W dwunastej minucie wyrównał… Mateusz Bąk. Obrońca Gwarka skierował piłkę od własnej bramki po centrze Dawida Weisa. W drugiej połowie na prowadzenie wyprowadził nas Filip Lachendro. Z prawej strony pola karnego mocnym strzałem w kierunku dalszego słupka 17-latek zdobył swoją pierwszą bramkę w III lidze. Niedługo przed końcem arbiter po raz drugi tego popołudnia podyktował „jedenastkę”. Tym razem zawinił Szymon Sobierajewicz, a karnego na gola po raz drugi zamienił Kacper Będzieszak.

Remis jest chyba najsprawiedliwszym rozwiązaniem tego spotkania. Wszystkie warte uwagi sytuacje z pojedynku GKS-u i TS-u można zobaczyć w skrócie przygotowanym przez naszego partnera Swojską Piłkę.

GKS „Pniówek-74” Pawłowice – TS Gwarek Tarnowskie Góry 2:2 (1:1)

4′ 1:0 Będzieszak (karny)

12′ 1:1 Bąk (sam.) (as. Weis)

69′ 2:1 Lachendro

86′ 2:2 Będzieszak (karny)

GKS: Zapała – Glenc (46′ Płowucha), Sobierajewicz, Szymura – Weis, Kasperowicz (46′ Warnecki), Szatkowski (C) (64′ Lachendro), Trąd (83′ Skrzyniarz), Baranskyi (74′ Zieliński), Budzik – Hanzel

Żółte kartki: Hanzel, Kasperowicz, Weis, Zapała,