Zapowiedzi

3 punkty potrzebne od zaraz

Po trzech meczach bez zwycięstwa piłkarze Pniówka Pawłowice zgarnąć pełną pulę spróbują w starciu z Wartą Gorzów Wielkopolski.

Zespół z najbardziej na północ wysuniętego miasta w naszej lidze obecnie zamyka tabelę. Warta zdołała wygrać w tym sezonie tylko jeden mecz. Pokonali oni w Gubinie miejscową Carinę. Gorzowianie mają jednak na koncie 6 punktów, a to za sprawą trzech remisów. Podopieczni trenera Mykoły Dremluka podzielili się punktami z Rekordem Bielsko-Biała, Górnikiem II Zabrze oraz Piastem Żmigród. Wspomniany szkoleniowiec prowadzi niebiesko-bordowych od 6 września. Sezon na ławce trenerskiej rozpoczynał Paweł Posmyk. 40-sto latek wciąż jest czynnym zawodnikiem w drużynie i… jej najlepszym strzelcem! Napastnik ma na koncie 3 trafienia.

GKS z Wartą mierzył się 4 razy. W Pawłowicach zawsze wygrywał Pniówek (3:1 i 1:0), a w Gorzowie Wielkopolskim zawsze padał remis (0:0 i 1:1).  Będący na trzynastym miejscu w tabeli piłkarze trenera Grzegorza Łukasika mocno potrzebują kompletu punktów. Nasz zespół przyzwyczaił nas w poprzednim sezonie do dużo niższego numerku obok nazwy klubu. Pawłowiczanie z pewnością chcą zmazać plamę pozostawioną po porażce 1:5 w Legnicy. Wydaje się, że wszystko przemawia za Pniówkiem, więc piłkarzom pozostaje już tylko zwycięstwo i odskok od „kreski”, od której dzielą nas już tylko 3 punkty.

15. kolejka III Liga Grupa 3

GKS Pniówek 74 Pawłowice – KP Warta Gorzów Wielkopolski

30.10.2021

Godz. 14:30

Pawłowice, ul. Sportowa 7