Informacje - III Liga

W oczekiwaniu na zwycięstwo

Po remisie z Piastem Żmigród oraz porażce z Lechią Zielona Góra pora na kolejkę numer… sześć. W niej zmierzymy się w Bielsku-Białej z miejscowy Rekordem. Mecz odbędzie się 29 sierpnia, a pierwszy gwizdek zabrzmi o 17:00.

Nasz najbliższy rywal rozegrał do tej pory trzy mecze. W nowym sezonie poznali już smak zwycięstwa, remisu oraz porażki. W pierwszej kolejce podzielili się punktami z ROW-em 1964 Rybnik. Tydzień później na własnym obiekcie ograli Stal Brzeg 2:1. Później trochę odpoczęli od rywalizacji ligowej, ponieważ w trzeciej kolejce pauzowali, a w czwartej mecz z Gwarkiem Tarnowskie Góry został odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego. W ostatnim rozegranym meczu ulegli oni na wyjeździe Miedzi II Legnica. Obecnie BTS plasuje się na 10. lokacie w ligowej tabeli. W ubiegłym sezonie, gdy Pniówek spotkał się z Rekordem bramki nie padły.

GKS po zdobyciu jednego punktu w dwóch meczach z pewnością nie jest zadowolony. Mecz w Bielsku-Białej będzie także pierwszym ligowym wyjazdem podopiecznych trenera Grzegorza Łukasika w tym sezonie. Bliska droga do znanego i lubianego rywala jest idealną okazją do przerwania złej passy w III lidze. Pawłowiczanie w środę (26.08) ograli  MKS Lędziny 2:3. Miejmy nadzieję, że wniesie to dużo optymizmu w szeregi drużyny i w sobotę piłkarze przywiozą ze stolicy Podbeskidzia bardzo potrzebny komplet punktów.

? 6. kolejka III Liga Grupa 3
? BTS Rekord Bielsko-Biała
? 29.08.2020
? 17:00
? Bielsko-Biała ul. Startowa 13