Teatr dwóch aktorów

Piłkarze Pniówka-74 Pawłowice nie mieli większych problemów z awansem do finału okręgowego Pucharu Polski. W półfinale pewnie pokonali Polonię Łaziska Górne 6:2.

Na stadionie w Łaziskach Górnych padło łącznie aż osiem bramek, a połowę z nich zdobył Mateusz Szatkowski. 33-latek pokonał bramkarza rywali kolejno w 15., 19., 34., i 41. minucie meczu. Jego trafienia przedzieliły gole gospodarzy. Do naszej bramki trafili Paweł Lisiński oraz Michał Staniucha. W drugiej połowie trener Rakoczy dokonał siedmiu zmian. Wprowadzony w przerwie Damian Warnecki dwukrotnie zdołał wpisać się na listę strzelców.

W fiale Pucharu Polski na szczeblu Podokręgu Tychy zagramy z ligowym rywalem, LKS-em Goczałkowice-Zdrój. Spotkanie zostanie rozegrane na wiosnę.

KS Polonia Łaziska Górne – GKS „Pniówek-74” Pawłowice 2:6 (2:4)

2′ 1:0 Lisiński

15′ 1:1 Szatkowski (as. Cywka)

19′ 1:2 Szatkowski

25′ 2:2 Staniucha

34′ 2:3 Szatkowski

41′ 2:4 Szatkowski

75′ 2:5 Warnecki (as. Herman)

85′ 2:6 Warnecki (as. Herman)

GKS: Szelong – Szkatuła (46′ Kolasa), Szymura (46′ Glenc), Płowucha, Topolewski (61′ Herman), Cywka, Kasperowicz, Ciszewski (46′ Dąbrowski), Szatkowski (C) (46′ Spratek), Lachendro (46′ Weis) – Hanzel (46′ Warnecki)