Relacje - III Liga

Słabe widowisko

Bezbramkowy remis Gwarka Tarnowskie Góry z Pniówkiem Pawłowice nie był porywającym widowiskiem.

Na początku spotkania dwukrotnie celnie, ale nie wystarczająco groźnie, aby zdobyć bramkę uderzał Dawid Weis. Po drugiej stronie boiska do interwencji Bartosza Gocyka zmusił Norbert Jaszczak, lecz nasz golkiper spokojnie wyłapał futbolówkę. To by było wszystko warte odnotowania z pierwszej części meczu. Na boisku wiele był fauli, krzyków i strat z obu stron. W drugiej połowie po rzucie rożnym mocno strzelił Piotr Pacholski. Posłana przez niego piłka odbiła się jednak od stojącego przed bramką obrońcy. W ostatnich dwunastu minutach dwa razy stojącemu między słupkami Michałowi Bodysowi zagroził Dawid Hanzel. Najpierw nasz napastnik trafił w słupek, a następnie celnie uderzył po zgraniu Wojciecha Łaskiego. Efektu bramkowego to jednak nie przyniosło. W końcówce mocnym wolejem popisał się jeszcze Karol Stanek, ale na posterunku był Gocyk.

Z przebiegu meczu remis był jak najbardziej sprawiedliwy. Dla obu drużyn było to piąte z rzędu spotkanie bez zwycięstwa.

TS Gwarek Tarnowskie Góry – GKS Pniówek 74 Pawłowice 0:0

GKS: Gocyk – Mazurkiewicz, Ciuberek (C), Pacholski, Kuś – Weis, Musioł, Wiciński (71′ Fulianty), Łaski, Szczęch (46′ Spratek) – Hanzel.

Żółte kartki: Ciuberek, Weis.