Relacje - III Liga

Rozstrzygnięte w pierwszej połowie

Pewnym zwycięstwem 3:1 zakończył się sparing Pniówka Pawłowice z Decorem Bełk.

Wynik otworzył w 12 minucie Dawid Hanzel. Nasz napastnik zamienił na gola rzut karny, który sędzia podyktował po faulu na Kamilu Hermanie. Mocnym akcentem była końcówka pierwszej połowy. W 41 minucie prowadzenie podwyższył Grzegorz Glapka, którego kapitalnie obsłużył Dawid Weis i ustawił 20-latka w sytuacji sam na sam z golkiperem KS-u. Trzy minuty później mieliśmy już 3:0. Asystę zaliczył Tomasz Musioł, a sprytnym lobem nad wychodzącym bramkarzem popisał się Kamil Herman. Decor odpowiedział tylko jednym trafieniem. W 79. minucie błąd Leona Fuliantego przy wyprowadzeniu piłki wykorzystał jeden z zawodników z Bełku i umieścił futbolówkę w pustej bramce.

I połowa: Gocyk – Testowany, Pacholski, Płowucha, Testowany, Weis, Musioł, Glapka, Herman, Hanzel

II połowa: Zapała – Glenc, Płowucha, Fulianty, Testowany, Glapka, Morcinek, Herman, Musiolik, Testowany, Wiciński

12 min Hanzel karny 1:0

41 min Glapka as. Weis 2:0

44 min Herman as. Musioł 3:0