Informacje - III Liga

Remis z rezerwami

Po jednej bramce zdobyły obie ekipy rywalizujące dzisiaj w meczu sparingowym. Na boisku pod Stadionem Śląskim rezerwy Górnika Zabrze zremisowały z Pniówkiem Pawłowice 1:1 (1:0). Pierwszą połowę wygrali młodzi zabrzanie, którzy zdobyli bramkę w 36. minucie. GKS długo nie potrafił sforsować obrony gospodarzy. Udało się to dopiero w 82. minucie, gdy Wojciech Caniboł wykorzystał podanie Dawida Wicińskiego. Teraz piłkarze są już w drodze na obóz przygotowawczy do Buska-Zdrój.

Górnik II Zabrze – GKS Pniówek 74 Pawłowice 1:1 (1:0)
⏱ 36′ ⚽️ Gospodarze
⏱ 82′ ⚽️ Caniboł ?️ Wiciński
I połowa: Gocyk – Glenc, Pańkowski, Turoń, Siciński – Testowany, Spratek, Lewandowski, Weis – Testowany, Testowany.
II połowa: Zapała – Szkatuła, Ciuberek, Płowucha, Mazurkiewicz – Łaski, Testowany, Trąd, Wiciński – Łukasik, Caniboł.