Aktualności SzkółkiInformacje klubowe

Nowe stroje dla szkółki dzięki wsparciu Fundacji JSW

Pomimo pandemii COVID-19, która na pewien okres doprowadziła do zawieszenia zarówno oficjalnych treningów jak i rozgrywek, Klub nadal działa przygotowując się do nowego otwarcia zajęć. Pomimo tego, że póki co do 15 maja nadal nie będą odbywały się treningi grup młodzieżowych, a jeżeli chodzi o rozgrywki ligowe to termin nie jest w ogóle znany, Zarząd Klubu jest dobrej myśli w związku z czym podjął następujące decyzje:

ZAKUP STROJÓW

Dzięki wsparciu Fundacji JSW Zarząd Klubu podjął decyzję o zakupie kompletów strojów dla wszystkich grup młodzieżowych Szkółki Piłkarskiej GKS „Pniówek-74”. Zakupione stroje (również bramkarskie dopasowane kolorystycznie) będą nowym oficjalnym strojem Szkółki w czasie przyszłych rozgrywek. Na koszt całkowity zakupu składa się w 70% wsparcie Fundacji JSW, a reszta to środki własne Klubu. Dziękujemy serdecznie Fundacji JSW za udzielone wsparcie.

ZAKUP MASECZEK OCHRONNYCH

W związku z obecnie panującą sytuacją Zarząd podjął również decyzję o zakupie spersonalizowanych klubowych maseczek ochronnych, które zostaną nieodpłatnie przekazane zawodnikom i trenerom Szkółki Piłkarskiej GKS „Pniówek-74” Pawłowice. Wymóg noszenia maseczek nie szybko zniknie z naszej „codzienności” stąd też decyzja o ich zakupie. Maseczki zostały wyprodukowane przez współpracującą z Klubem firmę EFCE Wojciech Darłak.

Stroje i maseczki zostaną przekazane trenerom poszczególnych grup w najbliższym dogodnym czasie.

Póki co pomimo złagodzenia obostrzeń i zezwoleniu na treningi po 5 osób + trener Zarząd kieruje się nadal zasadą (nieco zmodyfikowaną): ZOSTAŃ i TRENUJ W DOMU! Lepsze dni powrócą i ważne żebyśmy wtedy byli wszyscy razem.