Informacje - III Liga

Kadrowo plus dwa

Zwiększyła się kadra pierwszego zespołu. Wiosną w barwach Pniówka będziemy mogli zobaczyć 17-letniego Bartosza Żyłę oraz o rok starszego Bartłomieja Sicińskiego.

Żyła to wychowanek MOSIR-u Jastrzębie, z którego przeniósł się do szkółki piłkarskiej Zagłębia Lubin. Główną pozycją urodzonego 7 marca 2003 roku zawodnika jest lewe skrzydło. Bartosz potrafi jednak grać także po drugiej stronie boiska, jak i w ataku. Młody piłkarz nie zadebiutował jeszcze w seniorskiej piłce, a ostatnie pół roku występował w Centralnej Lidze Juniorów broniąc barw Zagłębia.

Do kadry pierwszego zespołu dołączony został także Bartłomiej Siciński (ur. 4.08.2002). Wychowanek naszego klubu występuję na pozycji prawego obrońcy, ale może zagrać też „piętro” wyżej.  Część swojej kariery juniorskiej spędził w Rekordzie Bielsko-Biała. Nie zdołał jednak przebić się do pierwszego zespołu i zdecydował się na powrót do Pawłowic. Jesień spędził grając w rezerwach naszego klubu. Dobre występy w drugiej drużynie zaowocowały zainteresowaniem trenerów i postanowiono włączyć Bartłomieja do kadry.

Obu zawodników witamy i życzymy powodzenia!

Bartosz Żyła
Bartłomiej Siciński