Relacje - III Liga

Derby na remis

Podziałem punktów zakończyły się drugie w tym sezonie derby powiatu pszczyńskiego. Na stadionie w Goczałkowicach obie drużyny zdobyły po jednej bramce.

Lepiej w mecz weszli gospodarze. W dwunastej minucie spotkania dośrodkowanie z prawej flanki trafiło do dobrze ustawionego w polu karnym Jana Borka, który strzałem bez przyjęcia pokonał Patryka Zapałę. Pniówek od tego momentu musiał gonić wynik. Dogonić udało się dopiero na trzy minuty przed końcem regulaminowych dziewięćdziesięciu. Tym razem po lewej stronie pola karnego piłkę odebrał Tomasz Musioł posłał mocne podanie w kierunku bramki. Tam z około sześciu metrów futbolówkę w siatce umieścił Przemysław Brychlik.

Remis w tym spotkaniu chyba nie cieszy nikogo. GKS o kolejną pełną pulę zagra już w kolejną (Wielką) sobotę. Tuż przed Wielkanocą do Pawłowic przyjedzie Warta Gorzów Wielkopolski.

LKS Goczałkowice-Zdrój – GKS Pniówek 74 Pawłowice 1:1 (1:0)

12′ 1:0 Borek

87′ 1:1 Brychlik (as. Musioł)

GKS: Zapała – Groborz, Glenc (C), Płowucha, Morcinek – Szkatuła, Musioł, Wiciński (62′ Grzebieluch), Spratek (62′ Szatkowski), Herman (46′ Brychilk) – Hanzel

Żółte kartki: