Informacje - III Liga

Wuwer, Bodziony i Pieczka odchodzą

Kolejnych trzech zawodników pożegnało się z Pniówkiem Pawłowice. Trener Grzegorz Łukasik nie skorzysta już z usług Jacka Wuwera, Krzysztofa Bodzionego i Michała Pieczki.

21-letni Wuwer wystąpił w barwach GKS-u w 49 spotkaniach. Na swoim koncie ma również 4 bramki. Dwie z nich zdobył w ubiegłym sezonie w meczach przeciwko MKS-owi Kluczbork oraz rezerwom Miedzi Legnica. Jacek był pewnym punktem drużyny. Świadczy o tym fakt, że w aż 46 spotkaniach wychodził w podstawowej jedenastce. Jego przegląd gry pomagał w budowaniu wielu akcji.

Nasz wychowanek – Krzysztof Bodziony – w poprzednim sezonie wystąpił w prawie wszystkich spotkaniach. Tylko w jednym spotkaniu nie pojawił się na boisku. Krzysztof zdobył 4 bramki z czego dwie już w pierwszym spotkaniu ligowym przeciwko Foto-Higienie Gać. Później pokonał jeszcze bramkarzy Piasta Żmigród oraz Agroplonu Głuszyna. Doświadczenie ogranego już w wyższych ligach zawodnika można było zobaczyć w wielu zagraniach.

Michał Pieczka z tej trójki grał najmniej. Wieczny rezerwowy w ciągu półtora roku zagrał w 22 spotkaniach. Nie udało mu się zapisać na swoim koncie trafienia. W ubiegłych rozgrywkach zaliczył 9 spotkań, lecz były to zazwyczaj wejścia z ławki w końcówkach. Michał z pewnością ma większe ambicje niż ławka rezerwowych i postanowił poszukać innego klubu.

Całej trójce dziękujemy za wkład w grę, zaangażowanie, bramki i asysty. Życzymy powodzenia w dalszych karierach, a może jeszcze kiedyś się spotkamy?