Informacje - III Liga

Trzech zawodników odchodzi z GKS-u

Kolejnych trzech zawodników opuszcza szeregi Pniówka. W nowym sezonie w zielono-czarno-żółtych barwach nie zobaczymy Przemysława Szkatuły, Damiana Warneckiego i Piotra Topolewskiego.

Przemysław Szkatuła reprezentował GKS w sezonie 2020/2021 oraz od początku 2023 roku kiedy to przyszedł z Odry Wodzisław Śląski. W takcie tych dwóch przygód 31-letni zawodnik zagrał 67 spotkań w III lidze i zdobył w nich 10 bramek. Dodatkowe dwa trafienia „Szkati” dorzucił w Pucharze Polski. Koniecznie wspomnieć trzeba o ostatnich podaniach Przemysława. We wszystkich rozgrywkach lewy obrońca zaliczył aż 25 asyst.

Damian Warnecki w Pawłowicach spędził ostatni sezon, a na Sportową trafił z GKS-u Bełchatów. Napastnik zagrał w 31 z 34 możliwych do zagrania meczach w ubiegłym sezonie III ligi. Zaliczył w nich 5 bramek i jedną asystę. „Warno” trafił też dwukrotnie w rozgrywkach Pucharu Polski.

Piotr Topolewski podobnie jak Damian Warnecki grał w GKS-ie przez ostatnie dwanaście miesięcy. 18-latek do Pniówka był wypożyczony z Polonii Bytom i z końcem czerwca wypożyczenie wygasło. Obrońca rozegrał 13 meczów, w których uzbierał 695 minut.

Całej trójce dziękujemy za godne reprezentowanie naszego klubu i życzymy powodzenia w dalszej karierze!