Aktualności Szkółki

Szkółka wróciła z obozu

Wczoraj z letniego obozu wrócili zawodnicy szkółki piłkarskiej Pniówka Pawłowice. Przez siedem dni trzy grupy wiekowe pod opieką trzech trenerów przebywały w Karpaczu szlifując formę na nadchodzące rozgrywki.

Dzieci i młodzież mieszkali w hotelu „Zielone Wzgórze”, w którym mieli zapewnione trzy posiłki.  Korzystali także ze stadionu im. Ireny Szewińskiej w Karpaczu. Treningi odbywały się dwa razy dziennie (o godz. 9:00 oraz 18:00). Pomiędzy zajęciami zawodnicy mieli możliwość spacerów w grupie po mieście, korzystania z ośrodkowych boisk oraz stołów do tenisa stołowego, piłkarzyków i hokeja stołowego. Wszyscy uczestnicy brali udział w wycieczce, której wisienką na torcie było wejście na Śnieżkę. Długa droga w górę oraz w dół nie należała do łatwych, ale podopieczni świetnie się spisali i prawie w komplecie zdobyli szczyt najwyższej góry Karkonoszy. Codziennie rozgrywany był turniej ping ponga, a ostatecznym zwycięzcą został trener Mateusz Łyżwa. Cały obóz przebiegał w miłej i przyjaznej atmosferze. Szczęśliwe dzieci wpadły w ramiona rodziców w sobotę o godz. 14:30. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za odpowiednie zachowanie i odliczamy już dni do kolejnego wyjazdu!

Pełną galerię zdjęć z obozu można zobaczyć tutaj: https://drive.google.com/drive/folders/1TG4aw7XYJI_FZJmFL7lCkLfPuUtvzJVk?usp=sharing