Relacje - III Liga

Sześć bramek w drugim meczu kontrolnym

Aż 6 goli padło w drugim meczu kontrolnym Pniówka Pawłowice tej zimy.

W środowy wieczór GKS zmierzył się na boisku w Nieboczowach z ligowym rywalem – Odrą Wodzisław Śląski. Lepsi w tym starciu okazali się podopieczni trenera Piotra Haudera, którzy triumfowali 4:2. Mecz składał się z dwóch zupełnie różnych połów. Pierwszą wygrała „Duma Wodzisławia”, aż 4:0, a w drugiej dwa razy bramkarza rywali pokonał Mateusz Szatkowski. Obie ekipy zmierzą się w III lidze już w pierwszej, wiosennej kolejce – 4 marca na obiekcie przy Sportowej 7 w Pawłowicach.

Odra Wodzisław Śląski – GKS Pniówek 74 Pawłowice 4:2 (4:0)

16′ 1:0

22′ 2:0

26′ 3:0

42′ 4:0

55′ Szatkowski 4:1

57′ Szatkowski 4:2

GKS:

I połowa: Zapała – Testowany, Szary, Morcinek – Grzebieluch, Ciuberek, Spratek, Testowany, Baranskyi – Wiciński, Hanzel.

II połowa: Wolny – Testowany, Glenc, Płowucha – Herman, Zmarzlik, Testowany, Groborz, Spratek – Szatkowski, Brychlik.