Remis na rozpoczęcie obozu

Dziś w Opolu Pniówek Pawłowice rywalizował z tamtejszą Odrą. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:1, a bramkę dla naszego zespołu zdobył Piotr Groborz.

W pierwszej połowie bramki nie padły. Strzelanie w Opolu rozpoczął Piotr Groborz w 66. minucie spotkania. Gospodarze wyrównali 3 minuty później. Pawła Wolnego pokonał pięciokrotny reprezentant Polski – Maciej Makuszewski. Remis w spotkaniu z rywalem notowanym dwie ligi wyżej trzeba uznać za niezły wynik. Bezpośrednio po zakończeniu spotkania piłkarze GKS-u udali się na obóz przygotowawczy do Kleszczowa.

OKS Odra Opole – GKS Pniówek 74 Pawłowice 1:1 (0:0)

66′ 0:1 Groborz

69′ 1:1 Makuszewski

GKS:

I połowa: Zapała – Zmarzlik, Glenc, Płowucha, Testowany – Grzebieluch, Ciuberek, Spratek, Baranskyi – Hanzel, Wiciński,

II połowa: Wolny – Testowany, Płowucha, Szary, Morcinek – Herman, Musioł, Kasperowicz, Groborz – Szatkowski, Brychlik.