Zapowiedzi

Pożegnać 2023

Przed nami ostatni mecz w tym roku. W najbliższą sobotę rozegramy pierwszy mecz rundy rewanżowej. Do Pawłowic przyjadą Karkonosze Jelenia Góra, a GKS postara się odgryźć za porażkę z pierwszej kolejki.

Beniaminek obecnego sezonu III ligi na półmetku sezonu radzi sobie niespodziewanie dobrze. Karkonosze po rundzie jesiennej znajdują się tuż za podium. Uzbierane dwadzieścia dziewięć punktów ulokowało piłkarzy spod Śnieżki na czwartej pozycji. Na przestrzeni siedemnastu kolejek osiem razy wygrywali, pięć razy remisowali i tylko cztery razy przegrywali.  Ostatnią z porażek odnieśli w minionej kolejce. Do starcia z Pniówkiem biało-niebiescy podejdą po braku punktów w spotkaniu ze Śląskiem II Wrocław (0:3). Pierwszą w tym sezonie Victorię podopieczni trenera Jacka Kołodziejczyka odnieśli nad naszym zespołem. Gdy oba teamy spotkały się w Jeleniej Górze padł tylko jeden gol. W dwudziestej trzeciej minucie zdobył go Mateusz Baszak i górą w tej rywalizacji byli gospodarze.

Nadszedł więc czas na rewanż. Pawłowiczanie po jesieni zajmują siódme miejsce, a do sobotniego rywala tracimy trzy oczka. Morale w drużynie z pewnością są dobre, ponieważ GKS w ostatniej kolejce ograł Stilon Gorzów Wielkopolski 1:0 grając w dziesiątkę od dwudziestej dziewiątej minuty. Zwycięstwo w ostatnim spotkaniu przed zimową przerwą może nas wywindować nas na jeszcze wyższe miejsce. Walczymy do końca!

XVIII kolejka III liga grupa 3

GKS „Pniówek-74” Pawłowice – KS Karkonosze Jelenia Góra

25.11.2023

Godz. 13:30

Pawłowice, ul. Sportowa 7