Informacje - III Liga

Pierwsze wzmocnienia

Po odejściu 4 zawodników mamy i pierwsze wzmocnienia tego lata. Nowymi zawodnikami Pniówka Pawłowice zostali Przemysław Brychlik oraz Piotr Groborz.

Przemysław Brychlik urodził się 3 lipca 1989 roku w Żorach. Rosły (190 cm wzrostu) piłkarz występuje na pozycji napastnika. Swoją karierę piłkarską rozpoczynał w Krupińskim Suszec. Później reprezentował takie kluby jak Iskra Pszczyna, BKS Stal Bielsko-Biała, Odra Opole, ROW 1964 Rybnik, Olimpia Elbląg, Resovia Rzeszów i Polonia Środa Wielkopolska. Ostatnie pół roku dla Przemysława to powrót do Rybnika i gra w IV lidze. 33-latek ma za sobą 115 meczów w II lidze. Zanotował w nich 28 bramek i 10 asyst. Brychlik związał się z naszym klubem rocznym kontraktem.

Piotr Groborz występuje na lewej stronie defensywy. 26-latek dokładne urodziny obchodzi co 4 lata, bo urodził się 29 lutego 1996 roku. Pierwsze kroki z piłką przy nodze stawiał w RKP Rybnik oraz Płomieniu Ochojec. Następnie przeniósł się do ROW-u 1964 Rybnik, gdzie grał w drużynach juniorskich oraz rezerwach. Został także wypożyczony do LKS-u Bełk. Po powrocie grał już dla pierwszej drużyny klubu z Rybnika, ale w grudniu 2016 roku opuścił ROW na dobre. Od wiosny 2017 roku obrońca występuje w LKS-ie Bełk, dziś jest już naszym zawodnikiem. Podobnie jak Przemysław, Piotr także podpisał roczną umowę. 

Obu zawodników serdecznie witamy! Przemkowi życzymy wielu bramek strzelonych, a Piotrkowi jak najmniej straconych. Powodzenia chłopaki!

Przemysław Brychlik
Piotr Groborz