Zapowiedzi

Kończymy wcześniej niż reszta

Ostatni mecz tego sezonu to wyjazd do dalekiego Gorzowa Wielkopolskiego na mecz z tamtejszym Stilonem. Nasze miejsce w tabeli już z pewnością się nie zmieni. Sezon 2023/2024 zakończymy na piątym miejscu.

Za nami co najmniej dobry sezon i co najmniej bardzo dobra runda wiosenna. Nie zmieni tego już wynik ostatniego spotkania w tym sezonie. Starcie ze Stilonem Gorzów Wielkopolski będzie trzydziestym czwartym spotkaniem w tym sezonie. Dziś bilans dzieli się następująco: trzynaście zwycięstw, trzynaście remisów i tylko siedem porażek. GKS wyśmienicie radzi sobie w 2024 roku. W III lidze przegraliśmy w tym roku tylko raz – w pierwszym meczu, 2 marca z Rekordem Bielsko-Biała. Mamy jeszcze jeden smaczek piątkowego spotkania. Dziś licznik naszych goli w III lidze wynosi 799. Jeśli, któryś z naszych zawodników trafi do siatki w Gorzowie, to zapisze się w naszej historii osiemsetnym golem w III lidze.

KS Stilon Gorzów Wielkopolski, znajdujący się na 8. miejscu, również ma swoje ambicje. Gorzowska drużyna pokazała w tym sezonie, że potrafi rywalizować z najlepszymi, a ich umiejętność gry przed własną publicznością często daje im przewagę. Stilon będzie chciał wykorzystać atut własnego boiska i zakończyć sezon zwycięstwem, co pozwoliłoby im awansować w tabeli.

Spotkanie zostanie rozegrane w piątek (7.06.) o godz. 17:00.

XXXIV kolejka III liga grupa 3

KS Stilon Gorzów Wielkopolski – GKS „Pniówek-74” Pawłowice

7.06.2024

Godz. 17:00

Gorzów Wielkopolski, ul. Olimpijska 1