Zaległy mecz: GKS Pniówek 1-1 Ślęza Wrocław [LIGA]
W dniu dzisiejszym podejmowaliśmy u siebie jako gospodarze zespół Ślęza Wrocław, który plasuje się w tabeli tuż za nami. To był mecz zaległy rozgrywany w ramach 18 kolejki Betclic III Ligi grupa 3. Ten mecz 22 listopada 2024 roku nie odbył się z powodu złych warunków atmosferycznych (zasypane boisko śniegiem).
W środę 19 marca o godzinie 15:00 na ul. Sportowej podopieczni Kamila Rakoczy remisują z zespołem z Wrocławia po bardzo dobrej grze. Musimy zadowolić się 1 punktem, choć czuć lekki niedosyt. Tym bardziej, że przez większość meczu kontrolowaliśmy grę.
Już w 3 minucie spotkania nasz zespół mógł objąć prowadzenie przy karnym, który podyktował sędzia. Ale bardzo dobrze spisał się w bramce niespełna 17-letni bramkarz, który odczytał intencje Dawida Weisa i obronił jego strzał.

1:1
(0-0)
1-0 – Dawid Hanzel 72′

Wyjściowa jedenastka: Potoczny (BR), Budzik (C), Szymura, Sobierajewicz, Trąd, Weis, Krężelok, Klimkiewicz, Kasperowicz, Herman, Hanzel.
Rezerwowi: Mucha, Płowucha, Zieliński, Tymiński, Baranskyi, Kwaśniewski, Musioł, Piontek, Ciszewski.