Wysoka porażka w Zielonej Górze

W szóstej kolejce Betclic III ligi grupy 3 nasz klub zaliczył trzecią porażkę. W Zielonej Górze GKS poległ aż 1:4.

Strzelanie w tym meczu rozpoczął Mateusz Lisowski w 32. minucie. Dziesięć minut później prowadzenie Lechii podwyższył inny Mateusz – Zientarski. Ten sam zawodnik dorzucił kolejne trafienie tuż po wznowieniu gry po przerwie. 19-latek wykorzystał rzut karny. GKS odpowiedział w 61. minucie trafieniem Filipa Lachendro, ale jedenaście minut po tym zielonogórzanie potwierdzili swoją dominację i Pniówek dobił Przemysław Mycan.

Lechia Zielona Góra – GKS „Pniówek-74” Pawłowice 4:1 (2:0)

32′ 1:0 Lisowski

42′ 2:0 Zientarski

46′ 3:0 Zientarski (karny)

61′ 3:1 Lachendro

72′ 4:1 Mycan

GKS: Sip – Budzik, Płowucha, Sobierajewicz, Trąd – Weis (63′ Kwaśniewski), Lachendro, Musioł, Krzemień (63′ Kasperowicz), Baranskyi (54′ Rakowiecki) – Hanzel (63′ Herman)

Żółte kartki: Trąd, Rakowiecki, Hanzel.