Relacje - III Liga

Start do poprawy

W pierwszej kolejce III ligi grupy 3 sezonu 2024/2025 nasz klub uległ we Wrocławiu tamtejszej Ślęzie 0:2.

Gospodarze sobotniego spotkania wyszli na prowadzenie w dwudziestej czwartej minucie spotkania. Do zwrotnej piłki z lewej strony dopadł na wysokości pola karnego Paweł Wojciechowski. Zawodnik Ślęzy bez zastanowienia mocno uderzył przy bliższym słupku pokonując Artura Sipa. Drugie trafienie miało miejsce w pięćdziesiątej drugiej minucie. Prostopadłe podanie do Kamila Olka wyprowadziło go na sytuację sam na sam z naszym golkiperem i niestety dla Pniówka to wrocławianin wygrał tej pojedynek. Na domiar złego dwie minuty później czerwoną kartkę obejrzał Kamil Szymura, który faulem zatrzymał zawodnika 1KS-u zmierzającego na osamotnionego Artura Sipa.

GKS zmazać plamę spróbuje już w sobotę, kiedy to do Pawłowic przyjedzie Odra Skrzynie Zając Bytom Odrzański.

1KS Ślęza Wrocław – GKS „Pniówek-74” Pawłowice 2:0 (1:0)