Informacje - III LigaRelacje - III Liga

Udany rewanż. Teraz pora na obóz

Pierwszy mecz w 2020 roku piłkarzy Pniówka Pawłowice zakończył się zwycięstwem. Na obiekcie przy ul. A.F. Modrzewskiego w Bytomiu podopieczni trenera Grzegorza Łukasika pokonali miejscowe Szombierki 4:3.

Pierwsi na prowadzenie wyszli gospodarze pierwszą bramkę zdobywając w 11. minucie. Jakub Świerczek skapitulował po raz drugi tuż przed 30. minutą. Zimny prysznic podziałał ożywczo dla pawłowiczan. Chwilę później kontaktową bramkę zdobył zawodnik testowany, a jeszcze przed przerwą ten sam zawodnik doprowadził do wyrównania. Druga część gry rozpoczęła się  znów od trafienia bytomian. Jednak i tym razem pogoń Pniówka okazała się skuteczna i po nieco ponad godzinie gry do siatki lidera IV ligi trafił Damian Zajączkowski. Ostatnie słowo należało do naszego zespołu. Na osiem minut przed końcowym gwizdkiem zwycięstwo zapewnił Tomasz Dzida.

GKS Szombierki Bytom – GKS Pniówek 74 Pawłowice 3️⃣:4️⃣ (2:2)
11′ ⚽️ Gospodarze
28′ ⚽️ Gospodarze
35′ ⚽️ Zawodnik testowany
42′ ⚽️ Zawodnik testowany