W meczu wyjazdowym GKS Pniówek 74 przegrał w Legnicy z Miedzią II 0:6.
Pozytywnym akcentem spotkania był debiut naszego wychowanka Adama Olszewskiego, który od poziomu Żak rozwijał swoje piłkarskie umiejętności pod okiem Adriana Maksimiuka Dziś rozpoczął mecz z Miedzią w wyjściowym składzie
Adam, gratulujemy debiutu i życzymy samych sukcesów!