Relacje - III Liga

Przegrywamy w Legnicy! Miedź II 6:0 GKS Pniówek 74 [LIGA]

W meczu wyjazdowym GKS Pniówek 74 przegrał w Legnicy z Miedzią II 0:6.
Pozytywnym akcentem spotkania był debiut naszego wychowanka Adama Olszewskiego, który od poziomu Żak rozwijał swoje piłkarskie umiejętności pod okiem Adriana Maksimiuka 👏 Dziś rozpoczął mecz z Miedzią w wyjściowym składzie 💪
 
Adam, gratulujemy debiutu i życzymy samych sukcesów! 👏🔥
MIEDŹ LEGNICA II

6:0

(5:0)

GKS PNIÓWEK 74

Skład wyjściowy: Kowaluk (B), Olszewski (Czapliński 46′), Głuc (Buchczik 46′), Szostek (C), Szumiński Piotr, Korczak (Grabczyński 27′), Goszyc (Rokita 67′), Szumiński Paweł, Iwański, Jarosz, Sosna (Macioch 46′).

REZERWA: Wierdak (B), Czapliński, Sobiecki, Macioch, Rokita, Smith Vikas Naik, Janecki, Buchczik, Grabczyński. 

🟨 Żółte kartki: Paweł Szumiński.