Relacje - III Liga

Pniówek walczył, Ślęza odwróciła wynik [GALERIA]!

W ostatnim domowym meczu sezonu GKS Pniówek 74 po wyrównanym spotkaniu przegrał ze Ślęzą Wrocław. Było to starcie dwóch młodych zespołów, w którym nie brakowało walki, zaangażowania i emocji do samego końca 🔥
 
Po przerwie nasza drużyna dobrze zareagowała na boiskowe wydarzenia. W 50. minucie bramkę na 1:1 zdobył Macioch, a osiem minut później na 2:1 trafił Goszyc, dając Pniówkowi prowadzenie ⚽
 
Niestety końcówka należała do gości, którzy odwrócili losy spotkania i wywieźli z Pawłowic komplet punktów. Mimo porażki drużynie należą się słowa uznania za charakter i walkę w ostatnim domowym meczu tego sezonu 💪
 
Dziękujemy za wsparcie przy Sportowej 7 w trakcie tego sezonu! 👏
 
GKS PNIÓWEK 74

2:4

(0:1)

⚽ Macioch 50′ 

⚽ Goszyc 58′

ŚLĘZA WROCŁAW

Skład wyjściowy: Kowaluk (B), Głuc (Czapliński 77′), Szostek (C), Szumiński Piotr,  Grabczyński, Smith Vikas Naik (Mucha 79′), Rokita (Piworowicz 46′), Iwański (Goszyc 46′), Szumiński Paweł, Buchczik, Jarosz (Macioch 46′). 

REZERWA: Wierdak (B), Czapliński, Goszyc, Janecki, Korczak, Mucha, Olszewski, Piworowicz, Macioch. 

🟨Żółte kartki: Grabczyński, Piotr Szumiński.