Pniówek walczył, Ślęza odwróciła wynik [GALERIA]!
W ostatnim domowym meczu sezonu GKS Pniówek 74 po wyrównanym spotkaniu przegrał ze Ślęzą Wrocław. Było to starcie dwóch młodych zespołów, w którym nie brakowało walki, zaangażowania i emocji do samego końca 
Po przerwie nasza drużyna dobrze zareagowała na boiskowe wydarzenia. W 50. minucie bramkę na 1:1 zdobył Macioch, a osiem minut później na 2:1 trafił Goszyc, dając Pniówkowi prowadzenie 
Niestety końcówka należała do gości, którzy odwrócili losy spotkania i wywieźli z Pawłowic komplet punktów. Mimo porażki drużynie należą się słowa uznania za charakter i walkę w ostatnim domowym meczu tego sezonu 
Dziękujemy za wsparcie przy Sportowej 7 w trakcie tego sezonu! 
2:4
(0:1)
Macioch 50′
Goszyc 58′
Skład wyjściowy: Kowaluk (B), Głuc (Czapliński 77′), Szostek (C), Szumiński Piotr, Grabczyński, Smith Vikas Naik (Mucha 79′), Rokita (Piworowicz 46′), Iwański (Goszyc 46′), Szumiński Paweł, Buchczik, Jarosz (Macioch 46′).
REZERWA: Wierdak (B), Czapliński, Goszyc, Janecki, Korczak, Mucha, Olszewski, Piworowicz, Macioch.
Żółte kartki: Grabczyński, Piotr Szumiński.










































