Aktualności Szkółki

⚔️ Orliki E2 pokazali klasę na własnym boisku!

Za nami kolejne spotkanie naszych Orlików E2, które zostało rozegrane 22 maja o godz. 18:30 na boisku głównym w Pawłowicach. Tym razem nasz zespół zmierzył się z drużyną Raki Gostyń 🏟
 
Początek meczu był bardzo wyrównany, a obie drużyny od pierwszych minut pokazały dużą ambicję i chęć gry. Z każdą kolejną minutą coraz wyraźniej było jednak widać dobre przygotowanie naszego zespołu, organizację gry oraz ogromne zaangażowanie zawodników ⚽️ Chłopcy kreowali coraz więcej sytuacji bramkowych, odważnie atakowali i stwarzali duże zagrożenie pod bramką rywali. Nie brakowało walki o każdą piłkę, współpracy na boisku i serca zostawionego w każdej akcji 🔥
 
Dziękujemy naszym zawodnikom za zaangażowanie i sportową postawę oraz drużynie gości za rywalizację w duchu fair play 🤝 Brawo drużyna! Kolejny świetny mecz za nami! 👏
 
Skład Orlików GKS:
I. Oślizło, K. Goik (C), T. Scelina, E. Grabarczyk, P. Wożgin, Sz. Misiur, P. Ściskoł, Sz. Stachowicz, M. Stencel, A. Szymański, J. Hahuła
 
ꜰᴏᴛ. ᴛᴏʙɪᴀꜱᴢ ᴅᴜᴅᴀ