Wyniki młodzieży

Dobiegają powoli do końca rozgrywki grup młodzieżowych Pniówka Pawłowice. Prezentujemy wyniki meczów naszych drużyn z minionego tygodnia.

A1 Junior Starszy (trener Mateusz Łyżwa)

GKS Pniówek 74’ Pawłowice – TS Koszarawa Żywiec 6️⃣:0️⃣ (3:0)

17’⚽️Kasperowicz🅰️Bloch
33’⚽️Kasperowicz🅰️Dzida
35’⚽️Bloch🅰️Olencki
56’⚽️Sobarnia🅰️Gajowy
80’⚽️Kasperowicz🅰️Bierski
81’⚽️Dzida🅰️Stryjniak

📃Baron – Zbyl (C), Stryjniak, Olencki – Bierski, Dzida, Kasperowicz, Płaczek (60’ Skut), Gajowy – Bloch, Sobarnia

📒: Płaczek, Olencki, Bierski

.

C2 Trampkarz (trener Dariusz Fizek) III liga

GKS Pniówek 74 Pawłowice – Znicz Jankowice 7:0

Bramki: Stanisław Goszyc (2), Kacper Janecki, Szymon Antczak, Dawid Spieler, Rafał Kuś, Łukasz Machola.

Asysty: Rafał Kuś, Karol Oślizlok, Kacper Janecki, Szymon Antczak, Mikołaj Orszula, Dawid Spieler.

Skład: Rafał Smolorz, Wojciech Skrobol, Łukasz Machola, Nikodem Grabczyński, Mikołaj Orszula, Dawid Wuzik, Oliwier Kozak, Stanisław Goszyc, Dawid Spieler, Kacper Janecki, Kacper Przewożnik, Karol Oślizlok, Rafał Kuś, Miłosz Buchta, Szymon Antczak, Paweł Gajda, Kacper Golda, Tymoteusz Bortlik

.

C2 Trampkarz (trener Dariusz Fizek) IV liga

Piast Bieruń – GKS Pniówek 74 Pawłowice 1:5

Bramki: Dawid Spieler (3), Nikodem Grabczyński i Kacper Janecki

Asysty: Kacper Janecki, Łukasz Machola, Stanisław Goszyc i Paweł Gajda

Skład: Dominik Peitz, Wojciech Skrobol, Stanisław Goszyc, Nikodem Grabczyński, Mikołaj Orszula, Dawid Wuzik, Oliwier Borowski, Łukasz Machola, Dawid Spieler, Paweł Gajda, Kacper Przewoźnik, Karol Oślizlok, Jakub Preihs, Kacper Janecki, Szymon Antczak, Dawid Gołyszny, Marcin Pietrzyk, Rafał Kuś

.

D2 Młodzik Młodszy (trener Daniel Król)

GKS Pniówek 74 Pawłowice – Iskra Pszczyna 1:1

Bramka: Janecki

Skład: Nagiel – Stuchlik, Starzec (C), Niesłańczyk – Bartosik, Dusza, Juroszek, Barańczyk – Janecki Oraz Barchański, Bokłak, Szuścik, Świercz, Poloczek, Kiełkowski

.

E1 Orlik Starszy (trener Adrian Maksimiuk)

GKS Pniówek 74′ Pawłowice – KP GKS Tychy 11:7

Bramki: Michał Machola x8, Filip Bronny x2, Maciej Orszula

Skład: Bartosz Wierdak – Maciej Orszula, Alan Dubczyk, Tobiasz Król, Adam Olszewski, Filip Bronny, Michał Machola, Paweł Król, Mikołaj Gawlas, Remigiusz Stuchlik

.

E2 Orlik Młodszy (trener Grzegorz Taradejna)

Znicz Jankowice – GKS Pniówek 6-14

Bramki: Król Jakub, Justka Sebastian x4, Dąbrowski Rafał x5, Machola Michał x4