GKS Pniówek 74 Pawłowice – Foto Higiena Błyskawica Gać 1️⃣:1️⃣ (0:0)
⚽️ 88′ Szatkowski 🅰️ Trąd

📝 GKS: Gocyk – Włodarczyk (49′ Szatkowski), Goik (C), Ciuberek, Glenc – Weis, Bodziony, Musioł, Wuwer, Prusek (64′ Trąd) – Morcinek (72′ Dzida)

Żółte kartki: Wuwer, Szatkowski

Pozostał niedosyt

Po pierwszym meczu rundy wiosennej piłkarze Pniówka Pawłowice nie mogą być do końca usatysfakcjonowani, Na własnym boisku zremisowali z Foto-Higiena Błyskawica Gać 1:1. W pierwszej połowie wartą zapamiętania była tylko czerwona kartka zawodnika gości. GKS od 31. minuty grał z przewagą jednego zawodnika. Jednak zdecydowanie więcej emocji piłkarze obu drużyn dostarczyli kibicom w drugiej części gry. Tuż po gwizdku sędziego Gacianie zagrali długą piłkę w stronę pola karnego gospodarzy. Tam sfaulowany został zawodnik Foto-Higieny i sędzia wskazał na 11. metr od bramki. Szansę wykorzystał Dominik Wejerowski. Dalsza część gry to próby ataku Pniówka. W 78. minucie na boisku zrobiło się jeszcze luźniej. Gać musiała radzić sobie w 9! Akcje Pniówka przyniosły efekt w 88. minucie, gdy z prawej strony pola karnego dośrodkował Piotr Trąd, a piłkę do siatki skierował Mateusz Szatkowski. Niestety na więcej nie starczyło czasu oraz szczęścia.

One thought on “REMIS NA STARCIE WIOSNY …