Relacje - III Liga

PRZEGRYWAMY PO KONTROWERSYJNYM KARNYM …

Ruch Zdzieszowice – GKS Pniówek 74 Pawłowice 2️⃣:1️⃣ (0:0)
⏱️ 47′ Szatkowski 🅰️ Wrana
⏱️ 81′ Kozłowski
⏱️ 90+3′ Nowak (karny)

📃 Gocyk – Zajączkowski, Ciuberek (C), Wrana, Glenc – Weis, Musioł, Morcinek (81′ Pieczka), Wuwer, Prusek (46′ Hasior) – Szatkowski

Porażka

Porażką 1:2 zakończyło się spotkanie pomiędzy Ruchem Zdzieszowice a Pniówkiem Pawłowice. Gospodarze bramkę na wagę zwycięstwa zdobyli w doliczonym czasie gry po strzale z rzutu karnego.
Pierwszy na prowadzenie wyszedł Pniówek. Tuż po rozpoczęciu drugiej części gry piłkę w polu karnym Ruchu otrzymał Mateusz Wrana. Stoper odegrał piłkę do Mateusza Szatkowskiego, a ten strzałem pod poprzeczkę wyprowadził GKS na prowadzenie. Na dziewięć minut przed końcem meczu wyrównał Arkadiusz Kozłowski. Po dośrodkowaniu z lewej strony głową umieścił piłkę w siatce. W ostatniej akcji meczu w polu karnym padł zawodnik Zdzieszowic, a sędzia wskazał na 11 metr dość kontrowersyjny, w meczu sędziowie popełniali ogrom błędów szczerze mówiąc w obie strony… Rzut karny na gola zamienił Daniel Nowak. Bartosz Gocyk wyczuł intencję strzelca i odbił piłkę lecz ta i tak wpadła do bramki. Szansa do rehabilitacji już w środę w meczu ze Ślęzą Wrocław.

2 thoughts on “PRZEGRYWAMY PO KONTROWERSYJNYM KARNYM …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *