Relacje - III Liga

POKONUJEMY MIEDŹ !!

Zwycięstwo w Legnicy 🔥

7 meczów – właśnie tyle musieli czekać na kolejne zwycięstwo ligowe piłkarze Pniówka Pawłowice. W 29 kolejce udało się wreszcie zwyciężyć, a w rolę pokonanych wcielili się gracze Miedzi II Legnica. GKS przywiózł z Dolnego Śląska 3 punkty i 3 bramki!

Pawłowiczanie zaczęli mecz od mocnego uderzenia. Dokładniej rozpoczął Tomasz Dzida, który otworzył wynik już po 120 sekundach. Po kolejnych dwóch minutach Tomek i Pniówek mieli już na koncie 2 gole. W 18 minucie na strzał z 25 metrów zdecydował się Jacek Wuwer. Decyzja okazała się dobra, ponieważ strzał wylądował w siatce gospodarzy. W drugiej części gry bramki już nie padły. GKS wygrał i awansował na 9 miejsce w tabeli. Miejmy nadzieję, że to początek serii zwycięstw!

Miedź II Legnica – GKS Pniówek 74 Pawłowice 0️⃣:3️⃣ (0:3)
2′ ⚽️ Dzida
4′ ⚽️ Dzida
18′ ⚽️ Wuwer
📝 Gocyk – Paleczny, Szary, Goik, Zajączkowski – Trąd (88′ Caniboł), Wuwer, Musioł, Dzida (86′ Wrana), Prusek (72′ Bodziony) – Szatkowski (75′ Pieczka)

Żółta kartka: Dzida

One thought on “POKONUJEMY MIEDŹ !!

  1. I’m gratified with the way that gkspniowek74.com.pl covers this kind of subject matter! Generally on point, sometimes polemic, consistently thoughtful as well as challenging.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *