Relacje - III Liga

POKONUJEMY GWAREK !!

Pniówek 2 Gwarek 1!

O jedną bramkę lepsi w sobotnie popołudnie okazali się piłkarze Pniówka Pawłowice. GKS na własnym obiekcie pokonał Gwarek Tarnowskie Góry. Było to 12 zwycięstwo w sezonie.

GKS rozpoczął spotkanie od strzelenia bramki. W drugiej minucie Jacek Wuwer uderzył w słupek, a piłkę na raty w siatce umieścił Mateusz Szatkowski. GKS nękał Tarnogórzan szybkimi atakami. Jednak druga bramka padła po rzucie rożnym. Centra z narożnika trafiła do Karola Goika. Nasz kapitan zgrał piłkę do Dawida Weisa, a ten uderzył w światło bramki. Goście wybili piłkę lecz sędzia boczny zauważył,że futbolówka przekroczyła linię bramkową. W drugiej połowie GKS również miał swoje okazje – w poprzeczkę trafił Michał Prusek. W 74 minucie Gwarek zdobył gola kontaktowego. Po akcji na prawej flance piłka została wycofana do Patryka Joachima, który pokonał Bartosza Gocyka. Goście nabrali wiatru w żagle lecz Pniówek mądrze się bronił przy okazji wyprowadzając kontry. GKS dzięki temu zwycięstwu znów podskoczył w tabeli. Oby tak dalej!

GKS Pniówek 74 Pawłowice – TS Gwarek Tarnowskie Góry 2️⃣:1️⃣ (2:0)
2′ ⚽️ Szatkowski (1:0)
43′ ⚽️ Weis 🅰️Goik
74′ ⚽️ Joachim

📝 Gocyk – Paleczny, Szary, Goik (C), Zajączkowski – Weis (90′ Pieczka), Wuwer, Dzida (90′ Caniboł), Musioł, Prusek (76′ Glenc) – Szatkowski (31′ Bodziony)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *