STATYSTYKI

NRZAWODNIKMECZEGOLEASYSTYMINUTYŻÓŁTE KARTKICZERWONE KARTKIMECZE LIGOWE W BARWACH PNIÓWKA
Bramkarze
12Baron Rafał
99Wróbel Jakub
32Gocyk Bartosz272430285
1Zapała Patryk98109
Obrońcy
13Ciuberek Szymon312127287186
7Glenc Kamil2613170871164
17Mazurkiewicz Oskar3412450335
4Pańkowski Mateusz2115578121
3Pastuszak Przemysław52205
16Płowucha Michał291241511134
24Siciński Bartłomiej2102
14Szkatuła Przemysław29382421929
2Turoń Kamil1101
18Zajączkowski Damian8185134
Pomocnicy
22Adamek Rafał143111331129
7Bodziony Krzysztof81111341
14Lewandowski Kamil10129111
10Łaski Wojciech141705227
17Łukasik Filip30252521431
8Morcinek Dawid313118326110
21Musioł Tomasz2822464878
11Semeniuk Bartosz9213439
11Spratek Kamil17441329417
15Trąd Piotr1711840444
5Weis Dawid22651859852
23Wiciński Dawid151465115
22Żyła Bartosz31263
Napastnicy
6Caniboł Wojciech 34132062990
19Hanzel Dawid3022421466144
9 Szatkowski Mateusz2243915594

Statystyki klubu w III lidze

Mecze402
Zwycięstwa172
Remisy100
Porażki130
Bramki zdobyte624
Bramki stracone492

Statystyku trenera Łukasika

Mecze98
Zwycięstwa45
Remisy28
Porażki25