Bez kategoriiInformacje - III LigaRelacje - III Liga

DRUGI MECZ KONTROLNY : PEWNA WYGRANA Z BEŁKIEM !!

DEKOR BEŁK – GKS PNIÓWEK 74  (1:3) 1:5

0:1 ??? – 1:1  21′- Zajączkowski; 1:2  26′- Prusek; 1:3  44′-Prusek; 1:4 52′-Paleczny; 1:5 87′-Caniboł

GKS PNIÓWEK SKŁAD I POŁOWA:

GOCYK – ZAJĄCZKOWSKI, GOIK, CIUBEREK, GLENC, WEIS, FRANC, MUSIOŁ, PRUSEK,

SZATKOWSKI, HASIOR

GKS PNIÓWEK SKŁAD II POŁOWA:

ŚWIERCZEK – PALECZNY, MUSIOŁ, CIUBEREK, KASPEROWICZ, PIECZKA,WUWER, BODZIONY, TRĄD,

MORCINEK, CANIBOŁ

Drugi mecz kontrolny rozegrała nasza drużyna, warunki boiskowe nie były zachwycające, słabo odśnieżone boisko oraz padający śnieg nie pozwoliły na wiele zawodnikom obydwóch zespołów.

Pierwsze minuty wskazywały iż drużyna Bełku mocno postawi się drużynie z Pawłowic, już w 17 minucie po błędzie obrony to drużyna z Bełku prowadziła 1:0, zawodnicy z Pniówka szybko zabrali się do odrabiania strat i już w 21 minucie dobrą akcją popisał się Prusek z Hasiorem którzy rozpracowali drużynę z Bełku a Damian Zajączkowski dokonał formalności i umieścił piłkę w bramce, zaraz po wyrównaniu Pniówek ponownie wyprowadził dobry kontratak i za sprawą Pruska podwyższył na 2:1 ,  w 44 minucie Prusek pokusił się o strzał z 25 metrów po którym bramkarz z Bełku skapitulował po raz trzeci 3:1; w 51 minucie Paleczny po indywidualnej akcji umieścił piłkę w krótkim słupku bramkarza i było już 4:1 , w ostatnich minutach meczu dokładnie  w 87 minucie Wojciech Caniboł po raz 5 pokonał bramkarza. Wynik meczu 5:1.

Nasza drużyna zagrała naprawdę dobry mecz !!

Następnego dnia Drużyna z Pniówka szykowała się do wyjazdu na obóz !!

One thought on “DRUGI MECZ KONTROLNY : PEWNA WYGRANA Z BEŁKIEM !!

1. [url=http://cotelcomagdalena.co/en/peer-editing-research-paper/]peer editing research paper[/url] [url=http://cotelcomagdalena.co/en/hsc-creative-writing-band-6/]hsc creative writing band 6[/url] [url=http://cotelcomagdalena.co/en/university-of-california-davis-creative-writing/]university of california davis creative writing[/url] [url=http://cotelcomagdalena.co/en/dynamic-creative-writing/]dynamic creative writing[/url] [url=http://cotelcomagdalena.co/en/creative-writing-vs-other-forms-of-writing-ppt/]creative writing vs other forms of writing ppt[/url] [url=http://cotelcomagdalena.co/en/creative-writing-minor-nmsu/]creative writing minor nmsu[/url] [url=http://cotelcomagdalena.co/en/elite-editing-thesis-write-up-scholarship/]elite editing thesis write-up scholarship[/url] [url=http://cotelcomagdalena.co/en/what-can-i-write-in-an-essay/]what can i write in an essay[/url] [url=http://cotelcomagdalena.co/en/cover-letter-for-trades-helper/]cover letter for trades helper[/url] [url=http://cotelcomagdalena.co/en/creative-writing-workshop-tucson/]creative writing workshop tucson[/url]